loader gif

Чи подорожчає бензин?

Які будуть ціни на бензин в 2019 р?

Телефонував іншому, який залишився жити в Краснодарі (ми обидва переїхали туди з Іжевська). Його дружина працює закупщиком в держконторі і регулярно укладає контракти на постачання, в тому числі і на заправку службових машин бензином. Запитав його жартома, скільки буде коштувати бензин в 2019 – а він дав точну цифру на АІ-95:

53р в першому кварталі 2019 р.

Нижче аудіозапис нашої з ним розмови.

До речі, хочете дізнатися як заробити здаючи машини в оренду під таксі? – Прочитайте про покроковому плані

Тенденції подорожчання бензину в Росії

Якщо велика державної контори планує закуповувати оптом на весь автопарк – скільки ж бензин буде коштувати в звичайну роздріб?
Чесно кажучи, тенденція цього року, коли було два стрибка цін (навесні і восени) змушує з побоюванням дивитися в майбутнє. Нашому брату таксисту все складніше вписуватися в економіку – поїздки не дорожчають, споживчий кошик і ціни на бензин прагнуть вгору. Який тут робити висновок – незрозуміло, але я вкотре порадів, що в 2016 перейшов на газ.

По роботі в США

Найсумніше, що бензин в Росії вже коштує дорожче, ніж в більшості штатів США! Мені по роботі часто доводиться туди їздити, відповідно, постійно беру в оренду машини і заправляю їх на місцевих заправках. 2,29 $ за галон місцевого regular87 (аналог нашого 92) – це приблизно 40,7 рублів за літр.

Ціни на бензин, штат Нью-Йорк зараз

Порівнюємо з нашими цінами і приходимо у відчай – – 42,05р! І буде ще дорожче …

Ціни на бензин у нас

Друзі, давайте не будемо губитися на просторах інтернету! Я пропоную вам отримувати на емейл повідомлення про публікації моїх нових статей, таким чином ви завжди будете отримувати все нові статті. Пройдіть по посиланню, будь ласка.

Залишити відповідь