loader gif

Як працює платформа Прозорро.Продажі?

Спочатку клієнт виставляє на аукціоні оголошення про продаж нерухомості чи іншого товару, де неодмінно вказує: назву товару, його цінник і короткий опис. Також не варто забувати про геолокацію самого лота. Клієнт надає повну та достовірну інформацію про нерухомість, що виставляється на продаж, тому система не дозволить отримати доступ до інтернет-аукціону на цій платформі для продажу ліквідованої нерухомості шахраям або байдужим продавцям.

Далі зацікавлені потенційні клієнти інформуються про початок продажу через спеціальний сервіс Prozorro, якщо така функція була включена під час реєстрації в особистому кабінеті учасника аукціону. Клієнти отримують повідомлення електронною поштою або номером телефону, який вони вказали під час першої реєстрації на платформі. Отже, всі дізнаються про відображення нової ліквідованої нерухомості.

Після того, як повідомлення прийде, клієнт зможе залишити заявку на вподобаний продукт за допомогою особистого кабінету. Показово, що останнім часом потенційні клієнти можуть подавати заявки не лише на нерухомість, а й на примітивні предмети побуту, якими ми користуємося щодня.

Заявки накопичуються, і після початку продажів клієнти можуть збільшити свої ставки в аукціоні, щоб збільшити шанси на перемогу. Якщо учасник не встигає за встановленим часом підвищення пропонованої ціни, платформа механічно розглядає його минулу ставку.

Після закінчення аукціону переможець підписує договір з особою, яка виставила лот на продаж, після чого аукціон з продажу змінює свій ранг на «завершений». Після завершення аукціону клієнти, які змагалися за викуп товару, можуть переглянути інформацію про учасників, яка досі залишається конфіденційною. Важливо, що при подачі заявки всі дані учасників тримаються в суворій таємниці, тому вам не доведеться турбуватися про безпеку особистої інформації. Ця платформа опікується усіма.

Зручність покупки на аукціоні Прозорро

Участь у маркетинговій кампанії дає наступні переваги:

  1. Тут є можливість зустрітися з іншими спеціалістами, які бажають займатися продажом та маркетингом – оцінювачами, юристами тощо. Доплачувати за послуги не потрібно. Усі експерти входять до складу співробітників УЕБ і контролюють своїх клієнтів.
  2. Є можливість встановити максимальну ціну, яку є бажання сплатити, і якщо ці гроші не дають виграти, то можна дочекатися повідомлення про інший подібний лот.
  3. Політика чесності, прозорості – все безкоштовно і законно.
  4. Є можливість дуже швидко розміщувати оголошення.
  5. Пропозиції постійно оновлюються, щоб кожен, навіть найвибагливіший клієнт, міг знайти найкращі варіанти.

Prozorro – керівник зміни онлайн-аукціону. Тут все чесно і прозоро. Усі дані захищені. Інтерфейс сайту зручний у використанні.

Результати діяльності Української енергетичної біржі

У режимі реального часу на сайті УЕБ налічується понад 45 тис. укладених договорів. При цьому слід зазначити, що всі ці угоди, тобто на 100%, виконані. Загальний обсяг продажів за цей період становить понад 200 мільярдів гривень. В результаті торгівлю здійснюють близько 1300 компаній, причому в аукціоні беруть участь як відносно незначні за масштабом компанії, так і великі гравці світового рівня, що займаються видобутком і створенням енергоносіїв.

Крім того, на місці працюють великі державні підприємства та відомі світові трейдери. Ця обставина пов’язана з тим, що торгівля на Українській енергетичній біржі надає можливість кожному учаснику ринку значно підвищити рівень безпеки операцій, тобто мінімізує певні ринкові та фінансові ризики. Більш детально про торгівлю землею на сайті УЕБ https://sale.ueex.com.ua/ru/news/aukcion-zemelqnyh-dilyanok-skoro-startuje-na-prozorro-prodazhi

УЕБ є членом Асоціації європейських енергетичних компаній, а також Асоціації електронних біржових платформ та Європейської бізнес-асоціації.

Основними завданнями діяльності є встановлення прозорих і зрозумілих параметрів вартості, зроблених за підтримки відкритих і зрозумілих, конкурентних ринкових методів. Таким чином, існуючі біржові котирування визнаються як владою, так і реальним ринком, які використовуються при публікації котирувань на сайтах міжнародних інформаційних агентств.

Необхідно зазначити, що аукціон є ключовим етапом всього процесу електронних публічних торгів, під час якого учасникам надано право продавати власні комерційні та вартісні пропозиції згідно з закріпленими правилами діяльності майданчика. Всі торги відбуваються на прозорих умовах та сумнівної конкуренції.